Fantastic Inn - Ns54

Το Fantastic Inn - Ns54 Βαρσοβία απέχει μόλις 8 λεπτά με τα πόδια από το Ανάκτορο Οστρόγκσκι και 2 χλμ. από το κορυφαίο οικογενειακό αξιοθέατο, ο Ζωολογικός Κήπος της Βαρσοβίας. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Το Fantastic Inn - Ns54 διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει ηλεκτρικό βραστήρα και ψυγείο, δίνοντας στους επισκέπτες τη δυνατότητα να ετοιμάζουν τα γεύματά τους.

Το Μουσείο Μοντέρνας Τέχνης της Βαρσοβίας απέχει περίπου 300 μέτρα από το διαμέρισμα, ενώ το Μνημείο Σοπέν είναι σε απόσταση περίπου 2,1 χλμ. Από τα αξιοθέατα που πρέπει να δείτε, ξεχωρίζει ο Τάφος του Άγνωστου Στρατιώτη, που βρίσκεται μόλις 9 λεπτά με τα πόδια από το Fantastic Inn - Ns54. Αυτό το διαμέρισμα παρέχει εύκολη πρόσβαση στην Παλιά Πόλη της Κρακοβίας που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 300 μέτρων Αυτό το κατάλυμα απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Νόβι Σφιατ-Ουνιβέρσιτετ και μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από τη στάση λεωφορείων Ordynacka 02.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Fantastic Inn - Ns54 Βαρσοβία
Nowy Swiat 43 By Solarento
Τιμή μόνο για κινητά

Nowy Swiat 43 By Solarento

8.2
Πολύ καλό 18 σχόλια
58 μ από το κατάλυμα
USD 145 USD 131
ανά νύχτα
Shortstaypoland Warecka B193
Τιμή μόνο για κινητά

Shortstaypoland Warecka B193

8.9
Έξοχο 25 σχόλια
190 μ από το κατάλυμα
Nowy Swiat 29 By Homeprime
Τιμή μόνο για κινητά

Nowy Swiat 29 By Homeprime

8.1
Πολύ καλό 201 σχόλια
229 μ από το κατάλυμα
USD 178 USD 160
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Ασφάλεια

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Στα δωμάτια

    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 22:00
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Fantastic Inn - Ns54;
      Το Fantastic Inn - Ns54 βρίσκεται κοντά σε Μουσείο Φρεντερίκ Σοπέν.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Fantastic Inn - Ns54;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Fantastic Inn - Ns54 περιλαμβάνουν ΠαΛάτι ΠοΛιτισμού και ΕπιστημώΝ, που απέχει 20 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Fantastic Inn - Ns54;
      Η τιμή κράτησης στο το Fantastic Inn - Ns54 θα είναι 34€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Cafe Kafka και Rico's Concept και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Fantastic Inn - Ns54 Βαρσοβία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο